HAKKARİ İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN TOPRAK’TAN VATANDAŞLARIMIZA TAZİYE ZİYARETİ

Hakkâri Valimiz Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK, serinlemek için girdikleri Zap Deresi’nde suya kapılarak hayatlarını kaybeden çocukların ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Valimiz Sayın TOPRAK, Vali Yardımcısı Bekir ABACI, İl Müftüsü Mehmet Faysal GEYLANİ ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İdris AĞACANOĞLU ile birlikte 29 Temmuz 2016 tarihinde il merkezine yaklaşık 7 kilometre mesafede bulunan Çöplük Mevkiinde serinlemek için girdikleri Zap Deresi’nde suya kapılarak hayatlarını kaybeden Tekin KANAT ve Beytullah SEVİNÇ isimli çocukların ailelerini evlerinde ziyaret ederek başsağlığı diledi.

KANAT ve SEVİNÇ aileleri, serinlemek istedikleri Zap Deresi’nde suya kapılarak kaybolan çocuklarının biran önce bulunması için bölgeye AFAD ve İl Özel İdaresi ekiplerini göndererek kendilerine destek veren Valimiz Sayın TOPRAK’a teşekkür ettiler.

Valimiz Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK, hayatını kaybeden Pehlivan Mahallesi sakinlerinden Nusret ERTUŞ isimli vatandaşın da Çatal Camisi’nde oturulan taziyesine de katılarak ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.